Çağdaş yönetim anlayışıyla öğrencileriyle bütünleşmeyi esas alan Özel Piyano Kız Öğrenci Yurtları; insanlara özverili hizmet vermenin bilincinde olan ve bu bilinçle hareket eden bir kuruluştur. Yurdumuz hiçbir vakıf, kurum, kuruluş, dernek, cemiyet ve cemaata bağlı değildir.

Başarının çalışma şartlarıyla doğrudan bağlantılı olduğunun bilinci içerisinde öğrencilerine rahat, huzurlu, sıcak ve güvenli bir ortam sağlamaktadır. Lütfen yurdumuzda kalan öğrenci yorumları için tıklayınız.

GSB denetiminde olan Özel Piyano Kız Öğrenci Yurtları; her zaman öğrencilerinin rahatını düşünen güler yüzlü kadrosuyla 12 ay boyunca siz sevgili öğrenci ve saygı değer velilerin hizmetindedir.

Çalışan, master yapan, staj yapan öğrencilerinde yurdumuzda konaklama imkanı sunmaktayız.

Atatürk İlkelerine ve Laik Anlayışına bağlılığımızın simgesi olarak belirlediğimiz yurdumuz, deneyimli ve profesyonel yönetim kadrosuyla öğrencilerimizin ve velilerimizin hizmetindedir.

Yurtlarımız üniversite kampüslerine hızlı ve kolay ulaşabilme olanağı sunmaktadır.

Kampüslere ulaşım için ayrıca ücretsiz servis imkanımız bulunmaktadır.

Öğrencilerimizin araştırma, ödev, proje hazırlama gibi konularda ihtiyaç duyduğu internet altyapısı wi-fi olarak sağlanmaktır. Bilgisayar odamızdaki yazıcılarımız öğrencilerimizin hizmetindedir.

Özel Piyano Kız Yurtları, merkezi doğalgaz ısıtmalıdır.

MİSYONUMUZ

Öğrencilerimizin eğitim hayatlarını huzurlu, güvenli, sağlıklı bir ortamda geçirmelerine olanak sağlamaktır.

Özel Piyano Öğrenci Kız Yurtları, dostlukların kurulduğu, paylaşmanın öğrenildiği, ev sıcaklığında huzurlu bir yaşam alanı sunmaktadır.

VİZYONUMUZ

Geleceğe güvenle bakan, özgüveni yüksek, sosyal sorumluluk bilinciyle yarınlarımızı inşa edecek olan gençlerimize hayatlarının bu en önemli döneminde ev sahipliği yapmak ve saygınlığı ile örnek olan bir öğrenci yurdu olmaktır.

Özel Piyano Kız Öğrenci Yurtları ile güvenli sağlam binalarda nezih ortamda temiz dairelerde rahat odalarda nitelikli personel ile aile sıcaklığında kampüse yakın merkezi konumda ulaşıma çok yakın geniş odalarda yaşayın.

ONLAR'DA KIZ ÖĞRENCİ YURDU ARADILAR!

Özel Piyano Kız Yurtları için öğrenci görüşlerini mutlaka okuyun.

Destek Telefon:

Adres:

  • Kültür Mahallesi Libya Caddesi No:38 Çankaya / Ankara

Sosyal Medya